خرید اسپری فوم | قیمت انواع اسپری فوم + طرز استفاده

خرید اسپری فوم

خرید اسپری فوم ، یک راه حل مناسب برای عایق سازی منافذ است. این محصول، یک ماده عایق و مانع هوا می باشدکه دیوارها، کف ها و حفره های سقف را در برابر حرکت هوا آب بندی می کند که شامل فضاهای اطراف پریزهای برق و وسایل روشنایی و همچنین محل اتصال دیوارها با پنجره ها و درها می شود. هنگام تهیه فوم اسپری، باید در نظر داشته باشید که کیفیت و کارآیی لازم را داشته باشد. می توانید از آریا تجارت ، طرز استفاده اسپری فوم را به همراه قیمت انواع اسپری فوم را دریافت نمایید. 

اسپری فوم چیست؟

اسپری  را می توان در  حفره های خانه های موجود، ساختمان های تجاری و انبارهای بزرگ استفاده نمود. تا زمانی که حفره ها باز هستند و دسترسی وجود دارد، می توانFoam spray را اعمال کرد. نکته قابل توجه در طرز استفاده اسپری فوم این است که هرگز شکل خود را از دست نمی دهد.

بر خلاف مواد عایق معمولی، فوم اسپری ترک ها، شکاف ها و شکاف های نصب را پر می کند. در طول زمان فشرده نمی‌شود و ته نشین نخواهد شد. از همین روست که به سادگی می توان برای خرید فوم اسپری برنامه ریزی کرده و در کاربری های مختلفی استفاده نمود.

قیمت خرید اسپری فوم

خرید اسپری فوم را می توان بر اساس کاربردهای مختلفی که دارد، از طریق آریا تجارت انجام داد. در اینجا قیمت فوم اسپری پاک کننده تایتان را می توانید دریافت کنید. قیمت انواع فوم اسپری از جمله Foam spray ضد آب و اسفنجی به زودی در اینجا اعلام خواهد شد.

پیشنهاد مطالعه : خرید چسب پلی اتیلن

قیمت اسپری فوم

راهنمای خرید اسپری فوم و مزایای آن

اینجا میخواهم شما را در خرید اسپری فوم راهنمایی نمایم تا بتوانید انتخاب بهتری زمان خرید این محصول داشته باشید، دلایل زیادی برای استفاده از عایق در کارهای ساختمانی وجود دارد، اما چرا استفاده از عایق Foam spray را انتخاب کنید؟ مزیت استفاده از  اسپری های فوم، به دلیل موادی که در آن به کار رفته و به خوبی قادر به عایق بندی است، منظور می شود.

اگر در تمام طول سال، قبض‌های انرژی بالایی را تجربه می‌کنید، به این دلیل است که خانه نمی‌ تواند دمای ثابتی را حفظ کند، درزگیر هوای ایجاد شده توسط Foam spray می‌ تواند در این خصوص کمک کند. هنگامی که در سراسر خانه استفاده می شود، پوشش ساختمان را مهر و موم می کند، بنابراین، هوا نمی تواند به داخل خانه نشت کند و هوای بیرون نیز به فضای داخلی وارد نمی شود.

نحوه استفاده

با طرز استفاده این نوع  spray به شکلی صحیح، آب بندی هوای خانه، نشتی را متوقف می کند، به این معنی که کولر، بخاری و تهویه مطبوع، نیازی به کارکرد مداوم ندارد. این در نهایت باعث صرفه جویی در قبوض ماهانه انرژی می شود.

مهر و موم هوای ایجاد شده با Foam spray کامل می شود. هنگامی که اختلاف دمای زیادی از بیرون به داخل خانه وجود دارد که این دو دما با هم برخورد می کنند، تراکم ایجاد می شود. این اتفاق در دیوارهایی با پوشش عایق کم یا بدون پوشش رخ می دهد.

هنگامی که مهر و موم هوا  توسط عایق فوم ایجاد می شود، می تواند به جلوگیری از تشکیل تراکم کمک کند. زیرا Foam spray مانعی مناسب ایجاد کرده است. مشکل بزرگی که صاحبان خانه به طور معمول با آن مواجه هستند.

عایق اسپری فوم چگونه کار می کند؟

Foam spray چگونه کار می کند؟

به عنوان عایق

اما عایق spray به شکل فوم چگونه کار می کند و هنگام خرید اسپری فوم ، چه نکاتی باید در نظر گرفته شود. در واقع، Foam spray سلول باز و سلول بسته، خانه شما را عایق می کند و در عین حال یک درزگیر هوا ایجاد می نمایند. این عایق دارای مزایای بسیاری از جمله، کیفیت میرایی صدا، جلوگیری از رشد کپک و کاهش جریان هوا در حین توقف جریان هوا و کف سرد است. همچنین می تواند به کاهش قبض انرژی ماهانه شما کمک کند.

رسانای گرما

انواع Foam spray بر رسانایی و انتقال گرما و همرفت یا جریان مناسب هوا تأثیر بگذارد که بر راحتی و کارایی انرژی خانه شما موثر خواهد بود. وظیفه کلی عایق مقاومت در برابر جریان گرما در داخل یا خارج از فضا است. این محصول، خانه شما را در زمستان گرم و آن را در تابستان خنک نگه می دارد.

جلوگیری از اتلاف انرژی

نشت هوا برای بسیاری از خانه‌ها مشکل‌ ساز است و این امر با طرز استفاده از Foam spray به شکل صحیح، به اتلاف انرژی خانه و همچنین ناراحتی ‌های ناشی از کف سرد و دیوارهای یخی کمک می‌ کند. برخی از خانه‌ ها، هر روز هوای کافی را برای پر کردن دو بالکن را از دست می دهند. بنابراین تأثیری که بر قبض‌های گرمایش و سرمایش می‌گذارد، قابل توجه خواهد بود.

برخی از عایق های Foam spray سلول باز تا 100 برابر اندازه اصلی خود منبسط می شوند تا هر گوشه و شکافی در حفره پر شود و از هرگونه نشت هوا جلوگیری شود. با عایق های سنتی همچون فایبرگلاس و سلولز، فضاها و شکاف هایی که پر نمی شوند، می توانند هوا را نشت کنند.

شما می توانید برای خرید Foam spray مناسب، با کارشناسان آریا تجارت در ارتباط بوده و قیمت انواع آن را از ایشان دریافت کنید.

پیشنهاد مطالعه : آجر نسوز کف

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

آخرین مطالب

 

 

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.