آریا تجارت

درزگیر رنگ ماشین | هزینه چسب درزبندی خودرو

درزگیر رنگ ماشین | هزینه چسب درزبندی خودرو

درزگیر رنگ ماشین چیست؟ درزگیرهای خودرو که به عنوان درزگیر رنگ خودرو نیز شناخته می شوند، محصولات کاملاً مصنوعی هستند که برای محافظت از نمای بیرونی و رنگ خودرو در برابر اثرات خشن عناصر محیطی مانند اشعه ماوراء بنفش، گرمای بیش از حد و باران اسیدی عمل می کنند. آنها همچنین یک روکش براق خوب به آن ارائه می دهند. هزینه چسب درزبندی خودرو را می توانید از آریا تجارت سوال کنید.

درزگیر رنگ ماشین

نقش درزگیر رنگ ماشین

نقش درزگیر رنگ ماشین برای صاحبان وسایل نقلیه کاملا روشن است. بیشتر وسایل نقلیه در معرض هوای آزاد قرار دارند، به شرطی که به جای نگهداری ایمن، روزانه استفاده شوند. به همین دلیل، برخی افراد تصور می ‌کنند که اگر می‌ خواهند ماشینشان برای مدت طولانی زیبا به نظر برسد، نباید زیاد از آن استفاده کنند.

خوشبختانه، درزگیر رنگ می تواند از خودروها در برابر عناصر محافظت کند و این امکان را فراهم می کند که یک ماشین براق داشته باشید که با وجود استفاده مداوم کاملاً جدید به نظر می رسد.

پیشنهاد مطالعه : خرید چسب پلی اتیلن

عناصر مضر برای رنگ خودرو

عناصر مضر برای رنگ خودرو تقریباً در همه جا در فضای باز وجود دارند. در هوای آفتابی، اتومبیل ‌ها دائماً با نور شدید خورشید و اشعه ‌های فرابنفش (UV) مورد حمله قرار می ‌گیرند که باعث می ‌شود رنگ به سرعت محو شود. از همین روست که استفاده از درزگیر رنگ ماشین توصیه می شود.

پارک کردن زیر درخت همیشه راه حلی مناسب نیست، زیرا فضولات پرندگان نیز می تواند به ظاهر خودرو آسیب برساند. مواد مضر اضافی شامل باران اسیدی، نمک، آلودگی و مواد معدنی مضر در باران معمولی است. با تعداد عناصر مخرب در فضای باز، اغلب جای تعجب نیست که بسیاری از صاحبان خودروهای جدید یا کلاسیک نگران خودروی خود باشند. در نظر داشته باشید که هزینه چسب درزبندی خودرو بر اساس برندی که تهیه می کنید، می تواند متفاوت باشد.

درزگیر رنگ ماشین

محافظت از رنگ خودرو

درزگیر رنگ یک لایه برای محافظت از رنگ خودرو است که مانعی بین رنگ و هر ماده ای که ممکن است با خودرو تماس پیدا کند ایجاد می کند. درزگیر رنگ ماشین علاوه بر محافظت از آن، سطح را نیز براق می کند. در واقع، معمولاً شبیه واکس خودرو در نظر گرفته می شود، اما تمایل بیشتری به ماندگاری دارد، تا حدی به این دلیل که نقطه ذوب این نوع سیلر بسیار بالاتر از واکس است.

هزینه چسب درزبندی خودرو

اگر نیاز به تهیه این محصولات دارید و می خواهید بدانید هزینه چسب درزبندی خودرو چگونه است، با کارشناسان آریا تجارت تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب