آریا تجارت

پوشش نانو کاشی و سرامیک | چسب عایق نانو

پوشش نانو کاشی و سرامیک | چسب عایق نانو

پوشش نانو کاشی و سرامیک، تنها یک پیوند فیزیکی است که روی کاشی و سرامیک اجرا می شود و تقریبا غیر قابل نفوذ است. این در حالی است که کاشی ‌های چینی نیز، با اجرای چسب عایق نانو در برابر آلودگی و لکه، مقاوم ‌تر می شوند. این باعث می شود تا یک سطح غیر قابل نفوذ و با ماندگاری بالا را ایجاد کند. البته این نکته را نیز باید افزود که در بسیاری از مواقع، پوشش روغنی روی بسیاری از کاشی ‌های نانومتری، کاری جداگانه برای محافظت از انواع کاشی و سرامیک است.

پوشش نانو کاشی و سرامیک

پوشش نانو کاشی و سرامیک نانو چگونه اعمال می شود؟

در اینجا خواهیم گفت که پوشش نانو کاشی و سرامیک چگونه اعمال می شود؟ اجرای نانو، پیچیده ‌تر از آن چیزی است که فکر می کنید. این شامل اعمال دو ترکیب مختلف تا عمق ده لایه بر روی سطح کاشی، پرداخت بین هر مرحله و سپس پخت در دمای 1250 درجه سانتیگراد است.

یک ترکیب نانو پلیمری محلول در آب، با استحکام بالا، به ریز تخلخل های سطح کاشی چینی صیقلی چسبانده می شود. سپس سطح صیقلی شده و لایه دوم اعمال می شود. در مرحله بعد، دوباره پولیش داده شده و لایه سوم اجرا خواهد شد.

پیشنهاد مطالعه : خرید چسب پلی اتیلن

تکمیل کردن شکاف ها در کاشی

برای تکمیل کردن شکاف ها در کاشی، چسب عایق نانو، به خوبی سوراخ ‌ها و شکاف‌ های کوچک در کاشی ‌ها را پر می کنند، بنابراین، شکاف ‌ها را پر می‌ کنند و این منافذ برای همیشه بسته می ‌شوند. ترکیب دوم اعمال شده یک پلیمر فلوئور حلال است که پس از اجرای آن، کاشی دوباره صیقل داده می شود.

فلوروپلیمرها به عنوان پوشش نانو کاشی و سرامیک با مقاومت بالا در برابر حلال ها، اسیدها و بازها مشخص می شوند. با آبکاری مکرر، از طریق سنباده و صیقل با فشار بالا اعمال می شوند تا نانو ذرات با ماده کاشی ترکیب می ‌شوند. این باعث می شود تا یک نانو فیلم آلی با چگالی و پایداری بالا را تشکیل دهند که ویژگی‌ های متمایز کاشی ‌های عملیات ‌شده با نانو را به دست می ‌آورد.

به طور کلی، حداقل شش لایه از کاربرد پلیمر و چرخه پرداخت و سپس شستشوی نهایی با آب قبل از پخت در دمای بالا اجرا می شود.

پوشش نانو کاشی و سرامیک

پیشنهاد مطالعه : خرید اسپری فوم

تکنیک اعمال پوشش نانو کاشی و سرامیک

تکنیک اعمال پوشش نانو کاشی و سرامیک، پرداخت و پخت را تضمین می کند که نانو ذرات به طور یکنواخت روی سطح کاشی پلیمریزه شوند. درخشش بالای سطح کاشی ‌های نانو یک لایه محافظ ایجاد می ‌کند، بنابراین کثیفی نمی ‌تواند به کاشی ‌ها نفوذ کند و تمیز نگه ‌داشتن آن ‌ها راحت ‌تر می نماید.

مواد دانه ‌ای لایه محافظ، دوام و مقاومت در برابر لغزش کاشی‌ ها را افزایش می ‌دهد و آن‌ ها را برای کاربردهای خانگی و تجاری مناسب می‌ کند. کاشی‌ هایی که در دمای ۱۲۵۰ درجه سانتی ‌گراد پخته می ‌شوند، سختی معادل سختی گرانیت دارند.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب