آریا تجارت

درزگیر در و پنجره | آب بندی پنجره های قدیمی

درزگیر در و پنجره | آب بندی پنجره های قدیمی

امروزه طیف گسترده ای از درزگیر در و پنجره با قابلیت های مختلفی موجود است. در واقع، درزگیر یک محصول درزبندی الاستیک است که دو ماده را به هم متصل می کند. به عنوان مثال، یک درزگیر می تواند یک قاب پنجره را به یک دیوار بتنی پیوند دهد، شکاف بین دو پانل بتنی یا شکاف بین درب ورودی و کناره های آن را ببندد. برای آن که از هدر رفتن انرژی جلوگیری کنید، می توانید با کمک این چسب ها برای آب بندی پنجره های قدیمی اقدام نمایید.

درزگیر در و پنجره

قابلیت های درزگیر در و پنجره

درزگیر در و پنجره از نفوذ آب یا هوا جلوگیری می کند. بهترین هوابندی ممکن را تضمین کرده و از ورود هوای سرد به داخل ساختمان در فصل زمستان یا ورود گرما به داخل خانه در طول موج گرما جلوگیری می کند. همچنین مانع ایجاد لانه حشرات در قاب پنجره می شود.

درزگیر اگر با کیفیت بالا باشد، محافظت کافی از عناصر  بیرونی را فراهم می کند، به خصوص اگر توسط متخصصانی مانند آریا تجارت استفاده شود. شما می توانید درزگیرهای بادوامی را انتخاب کنید که دوام و طول عمر بالایی داشته باشند.

در این خصوص کارشناسان آریا تجارت شما را راهنمایی می کنند. ضمن آنکه محصولات چسب و درزگیر آریا تجارت، دارای ماندگاری طولانی است. به عنوان مثال، انواع درزگیر در و پنجره تایتان، با کیفیت و تکنیک های پیشرفته برای اعمال درزبندی روی در و پنجره های شما طراحی شده اند.

پیشنهاد مطالعه : خرید چسب پلی اتیلن

درزگیر در و پنجره

آب بندی پنجره های قدیمی

در حالی که بسیاری از درزگیرهای با کیفیت موجود در بازار دارای قابلیت خوبی از درزبندی هستند، اما توصیه ما برای آب بندی پنجره های قدیمی، استفاده از انواع درزگیرهای سیلیکونی است که توسط آریا تجارت عرضه می شود.

چسب های تایتان، نوعی درزگیر سیلیکونی هستند که بدون توجه به تغییرات دما، انعطاف پذیری ثابتی را ارائه می دهد. هرگز در امواج گرما ذوب نمی شود و در سردترین هوا ترک نخواهد کرد. علاوه بر این، اشعه ماوراء بنفش خورشید، این درزگیر باکیفیت را خراب نمی کند. این یک درزگیر در و پنجره سیلیکونی است که با آب و هوای هر محیطی سازگار است.

قیمت درزگیرهای درب و پنجره

اگر به دنبال مناسب ترین قیمت درزگیرهای درب و پنجره هستید، می توانید از آریا تجارت متناسب با نیاز خود، بهترین محصول را خریداری کنید. درزگیرهای تایتان، برای درزبندی بیرونی درها و پنجره ها ایده آل هستند و درزگیر مناسبی برای فضای داخلی خانه های شخصی و کاربردهای تجاری و صنعتی به شمار می آیند.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب