آریا تجارت

درزگیر صنعتی انعطاف پذیر | چسب الاستیک

درزگیر صنعتی انعطاف پذیر | چسب الاستیک

درزگیرهای سیلیکونی، نوعی درزگیر صنعتی انعطاف پذیر و قدرتمند هستند که برای کاربردهای بی شماری مناسب خواهند بود. آنها برای انعطاف پذیری و پایداری، حتی در گرما و سرمای طاقت فرسا، می توانند کمک ارزشمندی را در زمانی که نیاز دارید تعمیرات و پروژه های ساخت و ساز را سریع و آسان به پایان برسانید، ارائه می دهند.  با این حال، انواع مختلفی از درزگیرها و چسب الاستیک موجود وجود دارد، بنابراین مهم است که بهترین آنها را برای کار خود پیدا کنید.

درزگیر صنعتی انعطاف پذیر

مشخصات درزگیر صنعتی انعطاف پذیر

مشخصات درزگیر صنعتی انعطاف پذیر باعث شده است که کاربردهای بسیاری برای آن تعریف شود. درزگیرهای سیلیکونی در انواع کاربردهای حرفه ای و خانگی استفاده می شود. سیلیکون در مقایسه با درزگیرهای اکریلیک و سایر چسب ها و درزگیرها، ماده ای انعطاف پذیر است که پایداری خود را در دماهای بالا و پایین حفظ می کند.

 در برابر آب، رطوبت و بسیاری از مواد شیمیایی مقاوم است و درزگیر طولانی مدتی ایجاد می کند. این ویژگی ها باعث می شود که درزگیرهای سیلیکونی برای ساخت و تعمیر پروژه ها در آشپزخانه، حمام، درب، پنجره و سایر کاربردها عالی باشند.

پیشنهاد مطالعه : خرید چسب پلی اتیلن

درزگیر صنعتی انعطاف پذیر

ساختار چسب الاستیک

ساختار چسب الاستیک در اغلب اوقات به گونه ای است که مقاومت های بسیاری را در آن ایجاد می کند. بیشتر درزگیرها در برابر آب و هوا، دما، آب و مواد شیمیایی بسیار مقاوم هستند و آنها را برای استفاده در محیط های داخلی و خارجی همه کاره می کند. بسیاری از آنها دارای قوام ژل مانند هستند، برخلاف بافت چسب بیشتر چسب های مبتنی بر پلیمر.

همچنین، برخلاف بسیاری از چسب ‌های فوق ‌العاده و درزگیرهای معمولی، درزگیری سیلیکونی باید قبل از اتصال کامل به درستی عمل کند. برای انواع درزگیر صنعتی انعطاف پذیر ، زمانی که لایه‌ های سنگین‌تری اعمال می‌شود، از 24 ساعت تا چند روز طول می‌کشد.

کاربرد چسب های انعطاف پذیر

  • کاربرد چسب های انعطاف پذیر زیاد است. از آنها می توان برای چسباندن بسیاری از مواد رایج از جمله پلاستیک، فلز، شیشه و سرامیک استفاده کرد. از آنجایی که استفاده از این درزگیرها بسیار ساده است و کار با قوام آنها آسان می باشد، استفاده از درزگیرهای سیلیکونی بر روی تمام شکاف ها، ترک ها یا شکستگی ها یک اتصال محکم را فراهم خواهد کرد. انواع درزگیرهای صنعتی را از آریا تجارت تهیه کنید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب