فوم گان خور یا تفنگی | اسپری فوم تفنگی | اسپری فوم گان خور

فوم گان خور یا تفنگی

فوم گان خور یا تفنگی ، یک فوم بر پایه پلی یورتان سریع گیر است که در صورت استفاده، تا حد زیادی منبسط می شود و تا 50 برابر محتویات قوطی اصلی، فوم تولید می کند. ضمن آنکه سرعت عملکرد آن بالا بوده و تقریباً پس از یک ساعت می توان برش، گچ کاری و یا مهر و موم های لازم را انجام داد. این اسپری فوم تفنگی ، شکاف‌های نامنظم را پر می ‌کند، چارچوب را اصلاح کرده و عایق ‌بندی لازم را انجام می دهد. این اسپری فوم گان خور ، برای استفاده حرفه ای در ارتباط با اعمال کننده فوم تفنگی طراحی شده است.

اسپری فوم تفنگی

فوم های پلی اورتان سریع، برای استفاده با طیف وسیعی از تفنگی های اعمال کننده عرضه می شوند. در این اسپری فوم تفنگی ، فوم در هنگام استفاده تا 50 برابر حجم اولیه خود منبسط می شود و در هنگام استفاده تا 150٪ افزایش می یابد. پس از پخت، فوم را می توان تنها پس از یک ساعت برش داد، به شرطی که دمای کار، بین 5+ تا 25+ درجه سانتیگراد و در حالت ایده آل 20 درجه سانتیگراد باشد.

فواید فوم گان خور

پیشنهاد مطالعه : خرید چسب پلی اتیلن

از جمله مزایای کار با فوم گان خور یا تفنگی ، می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

عایق بودن: دارای خواص عایق و خاموش کننده صدا

تنظیم سریع: می توان پس از یک ساعت برش، اره یا گچ کاری کرد.

مقرون به صرفه: تا 50 برابر حجم اصلی خود افزایش می یابد.

پرکنندگی عالی: شکاف های نامنظم و وسیعی را پر می کند که اکثر پرکننده های معمولی قادر به انجام آن نیستند.

فوم گان خور یا تفنگی

پیشنهاد مطالعه : خرید اسپری فوم

مورد استفاده فوم تفنگی

 • تعقیب سیم برق قبل از گچ کاری.
 • شکاف در اطراف قاب پنجره، قاب درب.
 • اتصالات عمیق قبل از اعمال درزگیر یا گچ.
 • شکاف های نامنظم در سنگ، آجر، بتن یا گچ.
 • شکاف در اطراف ورودی لوله از طریق دیوارها.
 • چارچوب درب، سازه های چوبی، قاب های پنجره.

نکات کلیدی در استفاده از فوم گان خور

 1. ظرف را بیش از حد تحت فشار قرار ندهید.
 2. همیشه بالای 5 درجه سانتیگراد اعمال شود.
 3. هنگام استفاده از فوم گان خور یا تفنگی ، فوراً ریزش ها را تمیز کنید.
 4. تفنگ را با فوم پاک کننده کاملاً تمیز کنید تا زمانی که تفنگ دوباره استفاده شود.
 5. پس از پخت، فوم خشک باید به صورت مکانیکی حذف شود. هیچ حلالی محصول را حذف نمی کند.
 6. نازل را از قوطی خارج کرده و بلافاصله پس از استفاده از اسپری فوم گان خور ، آن را تمیز کنید.

آماده سازی سطح

 • اطمینان حاصل کنید که تمام سطوح تمیز، سالم و عاری از گرد و غبار و ذرات هستند. سطوح را برای آب بندی با اسپری فوم تفنگی ، با آب مرطوب کنید. این به فرآیند پخت کمک می کند. همیشه از دستکش های محافظ استفاده کنید. ظرف را قبل از استفاده به خوبی تکان دهید. گان یا تفنگی را با دقت ببندید.

  هنگام استفاده، فقط تا حد مناسبی حفره ها را پر کنید، زیرا فوم گان خور یا تفنگی ، برای پر کردن فضای باقی مانده منبسط می شود. هر گونه کف اضافی را می توان در حالی که هنوز مرطوب است با فوم پاک کننده، تمیز نمود. این در حالی است که فوم خشک شده، باید به صورت مکانیکی حذف شود. هنگامی که برای تثبیت چارچوب درها استفاده می شود، باید از تکیه گاه ها استفاده نمود تا زمانی که فوم کاملاً پخته شود.

فوم گان خور یا تفنگی

کاربرد مناسب

 • مکانیسم تفنگی در اسپری فوم گان خور ، کاربرد دقیق و کنترل بهینه را تضمین می کند. دستگیره راحت، به طور خاص برای استفاده با یک دست طراحی شده است، به ویژه برای هنگام کار در ارتفاع بسیار مهم است و به شما برای پایداری دست، آزادی کامل را می دهد.

  این فوم انبساط و پرکننده، یک فوم پلی اورتان مرطوب کننده است که برای پر کردن تمام شکاف های عمومی استفاده می شود. این اسپری فوم تفنگی ، به اکثر مصالح ساختمانی رایج می‌چسبد و در برابر آب، گرما و پیری مقاوم است. همچنین، به طور خاص برای پر کردن شکاف های اطراف قاب پنجره و در ساخته شده است.

  این محصول، دارای مقادیر عالی عایق حرارتی و صوتی است. ممکن است پس از درمان کامل، برش داده شود، سنباده زده شود، رنگ شود یا گچ شود. این امر می تواند در اجرای کامل سازه، بدون نگرانی از زائده های فوم خشک شده، مفید و موثر باشد.

  همچنین می توان از فوم گان خور یا تفنگی ، به طور خاص برای پر کردن شکاف های اطراف سقف و مواد عایق استفاده نمود. این فوم منبسط کننده سقف و عایق، به اکثر مواد بام و عایق مانند کاشی های سقف، تخته سنگ، ورق های سیمانی الیافی، صفحات عایق PIR و EPS، آلومینیوم و چوب می چسبد.

  از سویی دیگر، نوع فوم درجه آتش سوزی، به عنوان یک پرکننده فوم منبسط کننده پلی اورتان آسان با درجه آتش B1 است که کاربردی موثر در عایق سازی ساختمان دارد. این اسپری فوم تفنگی در برابر آتش تا 4 ساعت بسته به پیکربندی اتصال، مقاومت داشته و در ایمن کردن سازه، نقش مهمی را ایفا می کند.

  از همین روست که از اسپری فوم گان خور ، برای استفاده در سیستم های حفاظت آتش غیرفعال به عنوان پرکننده شکاف بزرگ مناسب است. همچنین ممکن است در هنگام نصب قاب های درب و پنجره مقاوم در برابر آتش استفاده شود.

خرید فوم گان خور

 • فوم گان خور یا تفنگی ، یک چسب پلی اورتان سریع پخت، آماده برای استفاده و منبسط شونده است که برای چسباندن دائمی تمیز، کارآمد و مقرون به صرفه پانل های عایق، گچ تخته و بسیاری دیگر از مصالح ساختمانی، مفید بوده و کاربرد دارد. می توانید برای خرید فوم گان خور، به فروشگاه آنلاین آریا تجارت مراجعه کرده و در میان تنوع محصولات این مجموعه، متناسب با تقاضای خود، بهترین فوم را خریداری کرده و از اصالت آن اطمینان حاصل کنید.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

آخرین مطالب

 

 

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.