آریا تجارت

چسب و خمیر درزبندی نانو | قیمت درزگیر نانو

چسب و خمیر درزبندی نانو

چسب و خمیر درزبندی نانو، برای از بین بردن رطوبت و آب بندی حمام بدون تخریب کاشی و سرامیک مناسب است. درزگیر نانویی که از فناوری نانو با خواص مختلف برای آب بندی سرویس های بهداشتی استفاده می کند. شما می توانید قیمت درزگیر نانو را از آریا تجارت دریافت کنید.

ویژگی های چسب و خمیر درزبندی نانو

یکی از جذاب‌ ترین ویژگی ‌های چسب درزبندی نانو این است که تقریباً با هر سطحی به خوبی کار می‌کند. این چسب را می توان روی سطوح مختلف مانند شیشه، کربن، رزین و غیره نیز کار کرد. همچنین تمیز کردن و استفاده مجدد آسان است،

توصیه می شود فقط قبل از چسباندن، سطوح را با آب تمیز کنید، سپس می توانید لایه اول را کالیبره کرده و شروع به استفاده کنید. ضمن آنکه استفاده از آن بسیار آسان است. زیرا چسب به خوبی روز سطوح قرار می گیرد و سپس لازم است تا با یک قلم مو به اطراف پخش شود. اگر چه برای بهترین نتیجه پیشنهاد می شود چسب را در یک جهت و سپس در جهت مخالف بمالید.

چسب و خمیر درزبندی نانو

پیشنهاد مطالعه : خرید چسب پلی اتیلن

مشخصات فنی چسب و خمیر درزبندی نانو

هنگام استفاده از این چسب، لازم است که مشخصات فنی چسب و خمیر درزبندی نانو را به درستی بدانید. این چسب از ترکیبات آلی ایمن، غیر سمی و ارگانیک ساخته شده است و به خصوص در مورد موادی مانند PETG و PLA ، دارای قابلیت چسبندگی بسیار زیاد است.

چسب و خمیر درزبندی نانو، راهی برای پوشش کامل درزهای محیط هایی است که مرطوب بوده و برای رفع مشکلات این محیط طراحی شده است.

پیشنهاد مطالعه : خرید اسپری فوم

مزیت درزگیر مبتنی بر نانو

این یک درزگیر مبتنی بر نانو است که براقیت را افزایش می دهد و پوششی فوق العاده آبگریز برای تمام سطوح خارجی ایجاد می کند. می توانید آن را به سادگی روی پانل های مرطوب اسپری کنید و با فشار شستشو دهید تا یک روکش آنی و بسیار آبگریز داشته باشید که 3 تا 4 ماه دوام می آورد.

این درزگیر نانو همچنین برای تکمیل محافظ موجود روی خودرو بسیار مناسب است. نانو درزگیر به خوبی روی پوشش ‌های سرامیکی، واکس‌ها و درزگیرها می ‌نشیند.

قیمت درزگیر نانو

قیمت درزگیر نانو

 می توانید قیمت درزگیر نانو را از آریا تجارت دریافت کنید. این چسب و خمیر درزبندی نانو، یکی از محصولات کاربردی است که می تواند در کاربردهای مختلف، به کار گرفته شود.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب