خرید درزگیر | قیمت بهترین درزگیر

خرید درزگیر | بهترین درزگیر | انواع درزگیر | قیمت درزگیر

در اینجا قصد داریم شما را با نحوه خرید درزگیر و انواع آن آشنا کنیم ، در ساخت و سازهای سنتی از دیوارهای انبوه و کانال های زهکشی برای جذب آب قبل از رسیدن به سطوح داخلی آنها استفاده می شود. در حالی که سازه ‌های مدرن از سیستم‌ های دیوار سبک، ضدباران، رندر و دیوار کاذب استفاده می‌کنند و اینها به شدت به درزگیر متکی هستند تا پوشش مناسب را فراهم کنند و در عین حال حرکات ساختمان مانند انبساط حرارتی، نشست، خزش، نوسان، انحراف لبه‌های دال دیفرانسیل را نیز تامین کنند. شما می توانید برای خرید درزگیر در انواع مختلف، از آریا تجارت اقدام کنید. بهترین درزگیر را تهیه کرده و با کمک انواع درزگیر ، برای سازه های خود، آب بندی مناسب را فراهم نمایید. قیمت درزگیر در آریا تجارت، کاملا مقرون به صرفه است.

خرید درزگیر | بهترین درزگیر | انواع درزگیر | قیمت درزگیر

درزگیر چیست

معمولاً اتصالات در ساختمان ها اغلب از طراحی ویا نصب ضعیف رنج می برند. اگر خرابی در اتصال درزگیر رخ دهد، می تواند بر عملکرد پوشش ساختمان، سازه و تکمیل داخلی و اثاثیه تأثیر بگذارد. از سویی دیگر، توجه ویژه باید به طراحی و مشخصات اتصالات مخفی داده شود، زیرا دسترسی به آنها برای تعمیر یا تعویض بسیار دشوارتر خواهد بود.

صرف زمان برای اطمینان از انتخاب و اجرای صحیح و خرید درزگیر با کیفیت خوب، بارها در طول عمر ساختمان با کاهش هزینه های ناشی از آسیب ها و کارهای اصلاحی مکرر جبران می شود. اکثر سیلانت های مدرن از یک ترکیب الاستومری برای انعطاف پذیری همراه با یک محصول پرکننده تشکیل شده اند. درزگیرها معمولاً پلیمری هستند، این ترکیبات انعطاف پذیر به شکاف ها اجازه می دهد تا در صورت لزوم در برابر حرکت مقاومت کند.

پیشنهاد مطالعه : خرید چسب پلی اتیلن

خرید درزگیر | بهترین درزگیر | انواع درزگیر | قیمت درزگیر

خرید درزگیر و انواع آن

تنوع بالایی در بهترین درزگیر با پایه های مختلف موجود است که هر کدام برای کاربردهای متفاوتی از جمله کاربردهای ساختاری طراحی شده اند. در ساخت و ساز، هفت نوع رایج انواع درزگیر عبارتند از:

خرید درزگیر لاتکس بر پایه آب

جهت خرید درزگیر لاتکس به این نکات توجه داشته باشید که به دلیل سهولت کاربرد و قابلیت چسبیدن به اکثر بسترها، برای مصارف مسکونی محبوبیت دارد. اینها را می توان برای موقعیت هایی که شکاف ها و فضای خالی بسیار کوچک هستند و حرکت حداقل است، استفاده نمود. لاتکس می تواند مستعد انقباض باشد و می تواند از بستر جدا شود و شکاف ایجاد کند و به آب اجازه نفوذ دهد.

خرید درزگیر اکریلیک

برای خرید درزگیر اکریلیک به این نکات توجه داشته باشید که اینها در برابر اشعه ماوراء بنفش پایدار هستند و برای کاربردهای بیرونی مناسب می باشند و مستعد جمع شدن نیستند. اعمال اکریلیک ممکن است دشوار باشد و نمی تواند حرکت قابل توجهی را در خود جای دهد. هنگام خرید درزگیر ، در خصوص کاربرد آنها، راهنمایی دریافت کنید.

آشنایی با خرید درزگیر بوتیل

در انواع درزگیر ، درزگیر بوتیل به خوبی به طیف وسیعی از بسترها می‌چسبد، اما به دلیل قوام سخت‌تر، اعمال آن‌ها دشوار است. آنها مقاومت ضعیفی در برابر سایش دارند و برای انطباق با حرکاتی که نیروهای برشی ایجاد می نماید، تلاش می کنند. آنها برای برنامه های کاربردی ساختمانی مناسب نیستند.

پلی سولفید

پلی سولفید انعطاف پذیری عالی حتی در دماهای پایین با انقباض کم یا تخریب اشعه ماوراء بنفش و می تواند برای کاربردهای زیر آب استفاده شود. هنگام خرید درزگیر ، باید در نظر داشته که پلی سولفیدها گرانتر از درزگیرهای مشابه هستند و تمایل به داشتن سطوح بالاتری از ترکیبات آلی فرار (VOCs) دارند.

خرید درزگیر | بهترین درزگیر | انواع درزگیر | قیمت درزگیر

پیشنهاد مطالعه : خرید اسپری فوم

درزگیر سیلیکون

درزگیر های سیلیون دارای مقاومت حرارتی عالی، قابلیت حرکت دینامیکی خوب و چسبندگی مناسب، به عنوان بهترین درزگیر است. آنها می توانند به راحتی تخریب شوند و تمایل به جمع آوری خاک دارند. برای برخی از بسترها (مانند سنگ)، لکه گیری نیز ممکن است مشکل باشد، در برخی موارد استفاده از پرایمرها ضروری است.

به عنوان کاربردهای ضد آب و هوا و آب بندی هوا، سیلیکون ها را می توان به صورت ساختاری استفاده کرد، به عنوان مثال، برای چسباندن شیشه یا فلز به فریم سیلیکون‌ها عموماً گران ‌ترین گزینه در میان انواع درزگیر هستند، اما سیلیکون‌ های باکیفیت دارای دوام بسیار خوبی می باشند.

پلی ایزوبوتیلن ها

دارای خواص مشابه با لاستیک طبیعی اما با دوام بهبود یافته، مقاومت خوب در برابر حملات شیمیایی و نفوذپذیری بسیار پایین هستند. اینها هنگام خرید درزگیر ، معمولاً به عنوان مهر و موم اولیه برای واحدهای لعاب عایق (IGU) استفاده می شوند زیرا قادر به مقاومت در برابر انتقال بخار و گازها هستند.

درزگیر پلی اورتان

درزگیر پلی اورتان به خوبی به اکثر سطوح مختلف با آماده سازی اندک زیرلایه چسبیده و به طور کلی گزینه مورد علاقه پیمانکاران و بهترین درزگیر است. آنها مقاومت بسیار خوبی در برابر نیروهای سایشی و برشی دارند و همچنین دارای قابلیت چسبندگی و حرکت قوی هستند.

این نکته را باید افزود که در هنگام خرید درزگیر ، هیچ نوع از آنها به صورت منفرد و به طور کلی برتر یا پایین تر از دیگری نیست. برخی از آنها به دلیل خواص فیزیکی و شیمیایی ذاتی، در کاربردهای خاص بهتر از سایرین هستند.  هنگام انتخاب بهترین درزگیر ، مهم است که خواصی را در نظر بگیرید که بیشترین تأثیر را بر ناحیه ساختمانی که برای آن از درزگیر استفاده می کنید، می گذارد. برای دریافت قیمت درزگیر می توانید با کارشناسان آریا تجارت در ارتباط باشید.

قیمت درزگیر

قیمت انواع درزگیر موجود در بازار را میتوانید از صفحه فروشگاه اینترنتی آریا تجارت از قیمت درزگیر های موجود در بازار مطلع شوید

فروشگاه اینترنتی آریا تجارت

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

آخرین مطالب

 

 

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.