آریا تجارت

بهترین درزگیر سیلیکونی کاشی | چسب درزبند سرامیک کف

بهترین درزگیر سیلیکونی کاشی

بهترین درزگیر سیلیکونی کاشی، در انواع کاربردهای صنعتی و خانگی استفاده می شود. سیلیکون در مقایسه با درزگیرهای اکریلیک و سایر چسب ها و درزگیرها، ماده ای انعطاف پذیر است که پایداری خود را در دماهای بالا و پایین حفظ می کند. در برابر آب، رطوبت و بسیاری از مواد شیمیایی مقاوم است و درزگیر طولانی مدتی ایجاد می کند. این ویژگی ها باعث می شود که انواع چسب درزبند سرامیک کف سیلیکونی، برای ساخت و تعمیر پروژه ها در آشپزخانه، حمام، درب، پنجره و سایر کاربردها عالی باشند.

بهترین درزگیر سیلیکونی کاشی

راهنمای خرید درزگیر سیلیکونی کاشی

اگر قصد درزبندی کاشی و سرامیک خود را دارید، راهنمای خرید درزگیر سیلیکونی کاشی را دنبال کنید. آنها برای ایجاد مقاومت در شیار و درزهای حمام و سایر مناطقی که در معرض رطوبت هستند، مناسب خواهند بود. می توانید برای این چسب های صنعتی را از فروشگاه آریا تجارت تهیه کنید.

پیشنهاد مطالعه : خرید چسب پلی اتیلن

انواع درزگیرهای سیلیکونی

انواع درزگیرهای سیلیکونی چند منظوره، مهر و موم های خوبی دارند که می توانید در خانه برای پروژه های تعمیر آسان در اطراف خانه داشته باشید. بسیاری از آنها دارای قارچ کش هستند تا از ایجاد کپک نیز جلوگیری کنند. این چسب ها دارای دوام عالی بوده و در برابر تغییرات آب و هوایی آسیب نمی بینند.

از همین روست که به سادگی می توان از آنها برای قاب پنجره ها و درها استفاده کرد. این نوع از درزگیر سیلیکونی کاشی، برای مقاومت در برابر دماهای شدیدی که در کاربردهای الکتریکی یا صنعتی قابل دستیابی است، فرموله شده است.

بهترین درزگیر سیلیکونی کاشی

پیشنهاد مطالعه : خرید اسپری فوم

کاربردهای چسب درزبند سرامیک کف

کاربردهای چسب درزبند سرامیک کف، علاوه بر محافظت در برابر رطوبت آب و عناصر آب و هوایی محافظت بسیار خوبی در برابر عناصر مضر مختلف ارائه می دهند. برای اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه سیلرهای سیلیکونی می توانند از تجهیزات صنعتی در برابر آسیب های آلاینده محافظت کنند، می توانید با کارشناسان مجرب آریا تجارت مشورت نمایید.

قیمت درزگیر سیلیکونی کاشی

قیمت درزگیر سیلیکونی کاشی را از آریا تجارت دریافت کنید. توجه داشته باشید که این نوع از چسب، برای پروژه های کوچکتر، به خوبی مورد استفاده است. برای پروژه‌ های بزرگ‌تر  و پیچیده ‌تر، آنها در کارتریج ‌هایی در دسترس هستند و می ‌توانند با تفنگ‌ های درزبندی استفاده شوند. بر خلاف درزگیرهای اکریلیک، انواع سیلیکونی معمولاً قابلیت رنگ آمیزی ندارند. اما آنها در رنگ های مختلف برای مطابقت با سطحی که قرار است روی آن اعمال شود، موجود هستند.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب