آریا تجارت

انواع چسب پلیمری استخر | درزگیر آب بندی استخری

انواع چسب پلیمری استخر | درزگیر آب بندی استخری

انواع چسب پلیمری استخر می توانند به دلیل ویژگی های خاصی که دارند، در سطح زیر آب به خوبی کار کنند. آنها 100% بدون حلال و سیلیکون بوده و مناسب استفاده مستقیم در زیر آب هستند و دارای چسبندگی عالی به اکثر سطوح خشک یا مرطوب می باشند. درزگیر آب بندی استخری، بهترین کار را مستقیماً در زیر آب انجام می دهد.

انواع چسب پلیمری استخر

انتخاب انواع چسب پلیمری استخر

انتخاب انواع چسب پلیمری استخر، می تواند در طول عمر بالاتر استخر و سطوح اطراف آن موثر باشد. این چسب ها در برابر کلر و آب نمک مقاوم است که یک جزء بر پایه پلیمر می باشد. این برای استفاده در اطراف استخر شنا و محیط های دریایی طراحی شده است.

هنگام استفاده از این درزگیر استخر شنای زیر آب، نشتی و آسیب را بدون تخلیه استخر خود برطرف خواهید کرد. این چسب و درزگیر استخر جادویی زیر آب قابل آب بندی مجدد است. در واقع، هر استخر و محیط مرطوبی مانند آن، نیاز به چسبی دارد که بتواند در زیر آب به همان اندازه بالای آن عمل کند.

پیشنهاد مطالعه : خرید چسب پلی اتیلن

درزگیر آب بندی استخری

با فرمول موفقی که توسط کارشناسان برای درزگیر آب بندی استخری و مهر و موم کردن نشتی ها استفاده می شود، آنها محصولاتی هستند که به راحتی می توانند آب بندی کاملی را فراهم کنند. با توسعه بیشتر فرمول این محصول به گونه ای ساخته شده است که نه تنها برای آب دریا مناسب است، بلکه در برابر آب کلر و سایر مواد شیمیایی نیز مقاوم است.

به طور معمول، انواع چسب پلیمری استخر، چسبی تک جزیی مقاوم در برابر آب و کلر هستند که حتی در زیر آب نیز مقاومت می کنند. این محصولات بدون بو بوده و فاقد اکسیم،  اسید استیک، ایزوسیانات و حلال‌ها، 100% بدون سیلیکون است و تحت تأثیر: کلر / آب نمک (دریا)، هوا و نور UV، حلال ‌های آلیفاتیک، روغن ‌ها و مواد معدنی رقیق شده قرار نمی‌گیرد.

 

انواع چسب پلیمری استخر

ویژگی درزگیرهای استخری

از ویژگی درزگیرهای استخری می توان گفت این چسب ها به طور دائم الاستیک بوده و با مقاومت سایشی خوب و خواص مکانیکی عالی ارائه می شوند. آنها مقاوم در برابر دما از 40- درجه فارنهایت تا 90+ درجه سانتیگراد و194+ درجه فارنهایت، برای مدت کوتاهی (بین 2 تا 3 ساعت) هستند.

خرید انواع چسب پلیمری استخر

برای خرید انواع چسب پلیمری استخر می توانید به آریا تجارت مراجعه کنید. آنها به طور معمول در یک اندازه لوله سیلیکونی استاندارد عرضه می ‌شوند که با یک تفنگ درزگیر استاندارد استفاده می‌شود. این درزگیر آب بندی استخری، بدون آلودگی سیلیکونی بوده و از ماندگاری طولانی برخوردار است.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب