آریا تجارت

چسب درزگیر پنجره UPVC | چسب درزبندی یو پی وی سی

چسب درزگیر پنجره UPVC

چسب درزگیر پنجره UPVC ، یک درزگیر اکریلیک و پرکننده شکاف و قابل رنگ آمیزی و با طراحی چند منظوره است. هنگام قرار گرفتن در معرض جو، درزگیر یک ترکیب الاستومری بادوام را تشکیل می دهد. این یک چسب پلاستو الاستیک جهانی و تک جزئی است که با تبخیر آب از جرم خشک می شود. برای خریدچسب درزبندی یو پی وی سی می توانید با کارشناسان آریا تجارت تماس بگیرید.

چسب درزگیر پنجره UPVC

فواید چسب درزگیر پنجره UPVC

از فواید چسب درزگیر پنجره UPVC می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • بی بو و از نظر شیمیایی خنثی است.
  • امکان رنگ آمیزی پس از عمل آوری
  • امکان اعمال چندین لایه پس از پخت
  • کاربرد بیرونی و داخلی

پیشنهاد مطالعه : خرید چسب پلی اتیلن

موارد استفاده چسب درزبندی یو پی وی سی

موارد استفاده چسب درزبندی یو پی وی سی جهت پنجره ها و برای ساخت مهر و موم های الاستیک دائمی با استحکام چسبندگی بالا می باشد. این فرمولاسیون اکریلیک مبتنی بر آب، قابل رنگ آمیزی و انعطاف پذیر است. این را نیز باید اضافه کنیم که قیمت درزگیر اکریلیک کمتر از سیلیکون های GP است.

چسب درزگیر پنجره UPVC

پیشنهاد مطالعه : خرید اسپری فوم

نحوه استفاده از چسب درزگیر پنجره UPVC

برای آنکه با نحوه استفاده از  چسب درزگیر پنجره UPVC را بدانید، لازم است که مراحل ذیل را طی کنید:

 آماده سازی سطح: سطوح را خشک و عاری از هرگونه اثر چربی، روغن و گرد و غبار تمیز کنید.

  ابزارآلات و تکمیل: ابزارآلات و تکمیل باید در زمان بدون چسبندگی درزگیر انجام شود. سایر مواد تکمیل کننده یا روان کننده ها باید از نظر مناسب بودن و سازگاری آزمایش شوند.

چسب درزبندی یو پی وی سی خشک نشده را با پاک کننده سوپکس یا حلال مناسب دیگر از ابزارها و تجهیزات جدا کنید. پس از خشک شدن، مواد را به صورت مکانیکی بردارید. دست ها و پوست در معرض دید را بلافاصله با استفاده از هر حوله تمیز دستی یا شوینده صنعتی مناسب و آب بشویید. از حلال های پتروشیمی استفاده نکنید.

از چسب درزگیر پنجره UPVC کجا استفاده کنیم؟

چسب درزگیر پنجره UPVC را می توان برای مواد مختلف هم در داخل و هم در فضای باز استفاده کرد، زیرا در برابر رطوبت و دمای کم یا زیاد مقاوم است. این مواد می تواند چوب، بتن، پلاستیک، آجر، شیشه یا فلز باشند. نمونه هایی از مناطقی که از درزگیر استفاده می شود عبارتند از چارچوب درها، پنجره ها، اتصالات ساختمان و روی لوازم بهداشتی. همچنین می توان از چسب درزبندی یو پی وی سی برای آب بندی درزها استفاده کرد.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب